Bezpieczeństwo to podstawaStała obsługa prawna firm

Najkorzystniejszą z punktu widzenia przedsiębiorcy formą współpracy jest stałe doradztwo i pomoc prawna przy prowadzonej działalności. Prowadzenie każdego biznesu wiąże się z dużą ilością codziennie podejmowanych decyzji i warto część z nich skonsultować z prawnikiem by bezpiecznie zająć się prowadzeniem biznesu a nie reagowaniem na pozwy i sprawy sądowe.

Pomagam w bezpiecznym prowadzeniu działalności gospodarczej firmom z terenu całego województwa lubelskiego, również w formie szybkich konsultacji zdalnych, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie

http://www.annanejbert.com/wp-content/uploads/2018/08/spolki-640x409.jpg

Zakładanie spółek

Rozpoczynając działalność gospodarczą czy to jako start-up, czy wydzielająca się z istniejącej firmy spółka, musisz podjąć niezwykle ważną i mającą konsekwencje w przyszłości decyzję odnośnie formy zakładanej działalności. Biorąc pod uwagę jej cel, planowaną wielkość, bezpieczeństwo Twoje i Twoich wspólników i szereg innych czynników, o istnieniu których możesz nie mieć wiedzy, szczególnie na starcie przygody z biznesem.

W trakcie konsultacji wytłumaczę Ci różnice między różnymi rodzajami spółek, doradzę w wyborze najodpowiedniejszej i przeprowadzę przez proces jej rejestracji w urzędzie.

Odzyskiwanie należności

Niezależnie od tego czy prowadzimy działalność gospodarczą, czy prywatnie pożyczyliśmy pieniądze, wynajęliśmy mieszkanie, wykonaliśmy pracę – często zdarza się, iż mamy trudności z odzyskaniem należności. Ciężko na etapie pozytywnej współpracy zakładać, że druga strona okaże się nieuczciwa, popadnie w kłopoty finansowe czy po prostu przestanie od nas odbierać telefony.

W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy prawnika, który pomoże Ci wykorzystać wszelkie możliwości, które gwarantuje Ci polskie i międzynarodowe prawo.

Moja pomoc w ramach odzyskiwania należności składa się z kilku etapów (w postępowaniu przedsądowym i sądowym), począwszy od próby polubownego załatwienia sprawy, przez wysyłkę wezwań do zapłaty, rozmowy telefoniczne i negocjacje aż po złożenie pozwu i reprezentację przed sądem.

Kolejnym etapem będzie także złożenie wniosku i nadzór nad egzekucją komorniczą oraz ewentualna windykacja w postępowaniu upadłościowym.

należności radca prawny Puławy

RADCA PRAWNY ANNA NEJBERT

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nejbert

Pilsudskiego 57/1 24- 100 Puławy

kancelaria@annanejbert.pl

Tel. 517 938 877